Testimonials

By evaluating us with a few sentences, you can help us move our standards of service quality to the top.

Evaluate Us
 • İlk dafe fethiyeye gittim. Kaldığım apart sayesinde Alibaba ile jeep turuna katıldık. Gerçekten mükemmeldi herşey. Öncelikle çalışanlara teşekkür ediyorum. Şimdiden özledim:) Doyasıya eğlenmek istiyorsanız kaçırmayın.

  Betül Aktemur -
 • facebook'ta alibaba safari katılın lütfen ;)

  veysel -
 • 06,08,2010 tarihinde Ali Baba ile safari turuna katıldık. Daha öncede Ölüdenizde Jeep safariye katılmıştım ama, Kızım ve ben hiç bu kadar eğlenmemiştik. Bütün ekibe çok teşekkür ediyoruz. Suya, manzaraya, yola ve eğlenceye hakkaten doyduk. Diğer turları denemiş biri olarak , kesinlikle Ali Baba safari..:)))

  İpek Aydoğan -
 • Organizasyon süper (fotoğrafçı olayı dışında). Çok eğlendik. Kesinlikle öneririm. Yat turu mu yoksa jeep safari arasında kararsız kalmıştık. Ancak kesinlikle jeep safari.Ekipteki arkadaşlar gayet sıcakkanlı. Türk yabancı ayrımı yapmıyorlar. Durmuş'a da çok selamlar. Tatil için fethiye düşünen arkadaşlarıma önereceğim tek tur firması ALIBABA!

  Volkan Cosgun -
 • Bayıldımm :)) 14.08.2010 da safari turunuza eşimle katıldık , ölüdenizde kaldığımız otelin aracılığıyla tanıştık alibabayla..ekip çok başarılı,organizasyon çok güzel gezilen yerler bi harika zaten , bol sulu hiç kuru kalmadan harika bir gün geçirdik , kanyondaki yemekte harikaydı , rafting çokkk eğlenceliydi .. herşey çok güzeldi tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum :)))

  Gülşen Günbay Coşar -
 • haziran ayında eşimle balayı için gitmiştik ölüdenize.. alibaba safari ile tura çıktığımız gün bizim tatilimize damgasını vuran en eğlenceli gündü. ölmeden önce mutlaka yapılmasını tavsiye ediyorum:) sözlerime son verirken buradan rehberimiz veysele bize yaşattığı eğlenceli dakikalar için teşekkürü borç biliriz:)

  esra sedat -