Testimonials

By evaluating us with a few sentences, you can help us move our standards of service quality to the top.

Evaluate Us
 • arkadaşlar 24.07.10 tarihinde jeep safariye katıldım. orada tanıştığım bir arkadaş tavsiyesiyle katıldım ve çok eğlendim herkese de tavsiye ettim. eğer böyle bir tur düşünüyorsanız kesinlikle bu firma ile gidin adamlar eğlendirme işini gayet ciddiye alarak yapıyorlar. eğer böyle bir tur düşünmüyorsanız hata ediyorsunuz. tüm firma çalışanlarına teşekkür ederim.

  sinan akbay -
 • Çok güzel yerleri gezdik gördük. Su şakalarını başta yadırgadık, ama sonradan özledik :)) Seneye aynı tura gene katılcaz inşallah, eşimle beraber su tabancalarını hazırladık bu sefer su sıkanlara fena karşılık vericem :)) Tavsiye ederim, JEEP safarisiz tatil olmaz. Yanınıza su tabancanızı almadanda asla çıkmayın bizim gibi :)

  Ercan YILDIZ -
 • tatilimizin en güzel etkinliği diyebilirim çok ıslak olsa da:)) tatilini ölüdenizde yapacak olanlara denemelerını tavsıye ederım,ali baba çalısanlarına ve özellıkle şoförümüz zafere çok teşekkur ederız sene görüşmek üzere.

  Hüseyin -
 • Arkadaşım gitti anlata anlata bitiremedi,bayılmış özellikle Yüksel Beye minnettar acil gitmek istiyorum..

  Hüma Öner -
 • Süper sulu bir aktivite...Çalışanlar neşeli,kendilerini işlerine tam anlamıyla veriyorlar...Fethiyeye gelip bu aktiviteye katılmamak eksik tatil yapmak demektir...Herkese teşekküler...

  Esra Üçbenli -
 • Herkese merhabalar, eşim ve ben 1 hafta fethiyede kaldık. En eğlenceli geçen günümüz, sizlerle geçirdiğimiz gündü. Ekibinizdeki herkese çok teşekkür ediyoruz. Ama özellikle Durmuş bey kardeşime, akşama kadar sorduğum sorulara bıkmadan cevap verdiği için :) Fethiyeye gidipte safariye katılmamak açıkçası büyük eksiklik olur. Tekrar görüşmek dileğiyle. Kastamonu'dan selamlar.

  Ayşe&Hakan TEKİN -