• TOUR INFO
  • VİDEO
  • TOUR INCLUDES
  • WHAT TO TAKE ALONG
  • REVIEWS

TOUR INFO

Siz Değerli Misafirlerimize Unutulmaz Bir Tatil Yaşatmak Önceliğimizdir.

REZERVASYON SÜRECİ :

Değerli Misafirlerimiz Öncelikle Rezervasyon İçin Lütfen 0533 297 23 90 Numaralı Hattımızdan Ön Bilgilendirme Alınız.  Almaya Karar Verdiğiniz Paketi %30 Ön Ödemesini Yaptıktan Sonra Rezervasyon Belgeleriniz Whats'app Üzerinden Sizlere Gönderilecektir. Kalan Ödeme Tutarı ise Siz Değerli Misafirlerimiz Otelimize Giriş Yaptığınız Gün Alınmaktadır. 

1. Gün : Otele Giriş Yaptıktan Sonra Sizleri Karşılamak Üzere Geliyoruz Ve Detaylı Paket Tur Programını Sizlere Aktarıyoruz Ve Aktiviteler İçin Biletlerinizi Teslim Ediyoruz.İlk Gününüz Serbest Gün Olup Dilediğiniz Gibi Değerlendirebilirsiniz.

2. Gün :Sabah 08:00 de Oteliniz Havuz Yanında Kahvaltı İkramından Sonra 08:30 da Muhteşem Bir Gün İçin Otelinizden Sizleri Almak İçin Gelen Jeep Safari Aracı İçin Hazır Olmalısınız. Araçlarımız 4x4 Orijinal Land Rover Olup 10 Kişiliktir. Gün Boyunca Su Savaşları Eşliğinde Saklıkent Kanyonu,GizliKent Şelalesi Ve Çamur Banyosuna Gitmek Üzere Otelden Ayrılıyoruz. Ayrıca Saklıkent te İkramımız Olan Öğle Yemeği Servisinden Sonra Ek Olarak Katılabileceğiniz Rafting&Zippline Aktiviteleri Bulunmaktadır.Araçlarımız Konvoy Halinde Minimum 3 Maksimum 10 Araç Olmak Üzere İlerlemektedir. Doyasıya Eğlendiğiniz Unutamayacağınız Muhteşem Günün Sonunda 18:30 da Sizleri Mutlu Ve Güvenli Bir Şekilde Otelinize Geriye Bırakıyoruz.

3. Gün : Sabah Oteliniz Havuz Yanında Kahvaltı İkramından Sonra 09:30 da Sizleri Otelinizden Almak Üzere 12 Adalar Tekne Turu Servis Aracımız Otelinize Gelmektedir.10:30 da Fethiye Limanından Birbirinden Güzel Akdeniz Mavisi Serin Sulara Açılmak Üzere Teknemiz Haraket Etmektedir. Teknemiz Yassıca Adaları, Göcek Adası, Domuz Adası, Kızıl Ada Ve Sarsala Koyunda Her Koyda 1 Saatlik Yüzme Molası Vermektedir. Teknemiz Tamamen Çiftlerden Ve Çocuklu Ailelerden Oluşan Rahat Aile Teknesidir. Açık Büfe Öğle Yemeği İkramımız 13:00 de iİkram Edilmektedir.17:00 De Teknemiz Fethiye Limanına Geriye Dönmüş Olup Keyifli Bir O Kadar da Yorucu Olan Bu Günün Ardından Servislerimiz Sizleri Otellerinize Bırakmak Üzere Yola Çıkmaktadır. Bu Mutlu Ve Eğlenceli Günün Ardından 18:00 da Otellerinize Ulaşmış Olacaksınız.

4.Gün :Sabah 08:00 de Oteliniz Havuz Yanında Kahvaltı İkramından Sonra 08:30 da Eğlenceli Ve Gizemli Fethiye Dalış Aktivitesi İçin Servis Aracınız Otelininize Gelmektedir. Dalış Teknemiz 09:30 da Fethiye Limanından Ayrılıp 2 Farklı Koyda Dalyan Ve Tarzan Koyunda 20 şer Dakikalık Dalış Yapılmaktadır Ayrıca Diğer Misafirlerimiz Dalış Yaparken Fazlasıyla Yüzme Zamanınızda Olacaktır.. Eşsiz Dalış Deneyimi İçin Yüzme Bilmeniz Şart Değildir Ayrıca Hiç Bir Deneyime İhtiyacınız Yoktur. 15 Yaş Üzeri Her Sağlıklı Birey Dalış Yapabilmektedir.Dalış Ekipmanlarınız Tarafımızda Sağlanmakta Olup Tesettürlü Misafirlerimizin Haşema İle Katılımı Zorunludur. Öğle Yemeği İkramımız 13:00 de İlk Dalış Sonrasında Servis Edilmektedir. Dalış Teknemiz 16:00 de Fethiye Limanına Geriye Gelmekte Olup Bu Heyecan Verici Ve Eğlenceli Günün Sonunda Siz Değerli Misafirlerimizi Otellerinize Mutlu Ve Güvenli Şekilde Geriye Bırakıyoruz.

4. Gün Son Gününüz Olup Otelden Çıkış Saatiniz 12:00 dir. Sabah Aktivite Öncesi Anahtar Teslimini Gerçekleştirmeniz Gerekir. Sizlere Bağlı Olarak ilk Gün Girişiniz Erken Saatlerde Yapmanız Mümkün Olursa Boş Gününüz Çıkış Yapacağınız Gün Olabilir.

Tatil Paketleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Sorularınız İçin Dilediğiniz Zaman Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.

 

 

 

VIDEO

TOUR INCLUDES

- 1.Gün Jeep Safari Saklıkent 

- 2. Gün 12 Adalar Tekne Turu

- 3. Gün Tüplü Dalış

- 3 Gece Konaklama.

- 3 Gün Otelde Kahvaltı.

- 3 Gün Katıldığınız Aktivitelerde Öğle Yemeği.

- 3 Gün Boyunca Katılacağınız Aktivitelerde Otelden Alınıp Geriye Bırakılcağınız Servis Hizmeti.

 

WHAT TO TAKE ALONG

Artacak Fiyatlardan Etkilenmemeniz İçin Erken Rezervasyon Tavsiyemizdir.

REVIEWS

Comments:

Add Review

Evaluate Us
Book Now